štvrtok 21. júla 2016

Moje kozmetické novinky jún/júl 2016

Ahojte :)

Som veľmi rada, že ste zavítali na môj blog. V dnešnom príspevku sa budem venovať kozmetickým produktom, ktoré som si kúpila v poslednom období v DM-ke a v krátkosti zhrniem o nich nejaké fakty, prvé dojmy a podobne. Ide mi predovšetkým o to aby ste vedeli, či sa do daného produktu oplatí investovať alebo nie. Pravdaže postupne na blogu zverejním aj podrobnejšie recenzie, na niektoré z týchto produktov.Prvým produktom je pleťová maska Balea mlieko a med. Je to regenerujúca maska, ktorá má podporiť regeneráciu vystresovanej pokožky. Obsahuje makadamiový olej a má pôsobiť intenzívne ošetrujúco a dodať pokožke jemnú hydratáciu a sľubuje pokožku dokonale jemnú. Obsahuje aj mandľové mlieko (podporuje zvýšenie elasticity pokožky), akáciový med (rozmaznáva pokožku a viaže vodu), vitamín E (chráni pleť pred škodlivými vplyvmi životného prostredia). Jedná sa o dvojbalenie 2x8 ml (16 ml). Odporúčané použitie je 1-2 krát týždenne. Prvé dojmy z tejto pleťovej masky: krásne vonia po mede, veľmi jednoducho sa aplikuje, má jemnú krémovú konzistenciu. Myslím, že pôsobila hydratačne, ukľudňujúco, po aplikácii som mala pleť úplne jemnučkú a hebkú. Cena je veľmi priaznivá - stála do 1 € (tuším 0,99 €). Odporúčam na vyskúšanie.


Druhým produktom je Stronger Nail - nail nurse od Rimmel London. Jedná sa o podlak, ktorý má necht posilniť a chrániť ho pred praskaním, štiepením, lúpaním a lámaním. Obsahuje kalcium a keratín. Tento produkt som si vybrala cielene, nakoľko moje nechty v poslednom čase sú hrozne lámavé, štiepia sa a nedokážu narásť. Na stránke Rimmelu som sa dočítala, že sa jedná o ošetrujúci lak pre uzdravenie nechtov, takže nakoľko mám dobré skúsenosti s lakmi od tejto značky, tak som hneď namierila do DM pre tento base coat - a neľutujem: nechty sú vďaka nemu pevnejšie a neštiepia sa, dokonca podrástli (čo ma veľmi teší - KONEČNE !! :P ). Balenie má 12 ml. Cena sa pohybovala okolo 3 € (ale neviem presne). Ak máte lámavé nechty tak odporúčam. 


Tretím produktom je čistič štetcov Ebelin, ktorý môžete kúpiť v Dm-ke. Produkt ma 100 ml a cena je do 4 €. Je to produkt v priehľadnom balení s pumpičkou, vôňa je príjemná. Štetce čistí dokonalo. O tomto produkte sa chystám v najbližšej dobe napísať samostatný článok, kde si aj ukážeme ako na to. 


Ďalším produktom je opaľovacie mlieko Daylong, ja používam toto s SPF 15. Značku Daylong určite nemusím predstavovať. Kúpite ho v každej lekárni. U mňa sú tieto opaľovacie prípravky jednotka. Súe vodeodolné (mnohé opaľovacie krémy/ mlieka o sebe tvrdia, že sú vodeodolnými, ale nie som si istá či je tomu tak; pri tomto produkte myslím, že vodeodolný je a to voči sladkej aj slanej vode, ale musíte dodržať postup pri nanášaní). Nemastí, hydratuje a ošetruje kožu vďaka Aloe vera a vitamínu E. Je bez parfumácie, PEG emulgátorov a prídavných konzervačných látok. Veľmi dobre sa rozotiera, na koži je veľmi príjemné a po aplikácii si môžete bez obáv vychutnávať slniečko. Myslím, že zainvestovať do takto kvalitného opaľovacieho mlieka sa vyplatí. Môžete si vybrať: SPF 15, 25, 30, 50. Cenu si nepamätám (okolo 10 € alebo pár eur viac). Je to TOP - odporúčam. 

Nakoľko som chcela vyskúšať niečo od Sally Hansen (už som spomínala, že moje nechty boli v poslednom období lámavé, štiepili sa) tak môj zrak namieril pri prezeraní stojanu v Dm-ke na tento olejček Sally Hansen nail & cuticle oil a hneď som ho mala v košíku. Je to olejček s vitamínom E na nechty a nechtovú kožtičku. Nechty a nechtovú koštičku by mal pomáhať posilovať a vyživovať. Balenie má 13,3 ml a cena je 5,99 €. Pravdu povediac zatiaľ neviem zhodnotiť či funguje alebo nie - na obale sa píše aplikovať každý večer (mám ho pár týždňov a zatiaľ som si ho dávala asi 2x takže zatiaľ objektívne zhodnotiť jeho účinky neviem). Ale plánujem ho otestovať a potom určite napíšem podrobnejšiu recenziu na tento produkt.K poslednému produktu, ktorý Vám tu chcem dnes ukázať asi len toľko, že som si ho kúpila preto, lebo som neverila, že niečo také môže fungovať. Jedná sa o Sally Hansen odstraňovač nechtovej kožtičky. A na moje počudovanie ono to fakt funguje. Ešte nikdy som nemala lôžko nechtu tak pekne upravené ako teraz, vždy som si kožtičku len zatláčala a teraz všetká tá suchá koža čo tam nemala čo robiť je preč. Produkt má priehľadný obal, gélovú konzistenciu a nanáša sa úplne jednoducho priamo z fľaštičky, ktorá má zúžené hrdlo, ktorým viete produkt aplikovať priamo na kožtičku okolo nechtov. Obsahuje výťažky z Aloe vera a harmančeka. Balenie má 29,5 ml, cena 4,99 €. Z tohto produktu som úplne unesená a určite bude recenzia. Je SUPER - určite odporúčam. 


To je na dnes všetko, prajem krásne dni, užívajte leto. Pááá 


♥N


Vyskúšali ste niektorý z týchto produktov? Aké máte skúsenosti?
Prípadne máte nejaké typy Vy pre mňa?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára